Nie każde dobro do nas powraca…
Z wielu powodów jeżdżę po Krakowie komunikacją miejską a nie naszą parafialną skodą. Jest taniej, bezstresowo, nie ma problemów z
Czytaj dalejZ wielu powodów jeżdżę po Krakowie komunikacją miejską a nie naszą parafialną skodą. Jest taniej, bezstresowo, nie ma problemów z
Czytaj dalejO rozeznawaniu i wypełnianiu woli Bożej.
Czytaj dalejPrzypomnijmy sobie, co w Rio powiedział papież o Kościele: Coś wam powiem. Wiecie, czego oczekuję po tych Światowych Dniach Młodzieży
Czytaj dalejPamiętam, że w czasie pewnych rekolekcji, w których jako licealista uczestniczyłem, rekolekcjonista przeprowadził dającą do myślenia zabawę. Rozdał wszystkim długopisy
Czytaj dalejKonferencja na temat Daru Rozumu, wygłoszona dla Grupy Odnowy w Duchu Świętym ,,Wieczyste Przymierze” w Krakowie na Wieczystej.
Czytaj dalejJestem po kolejnym spotkaniu animatorów ,,mojej” Odnowy w Duchu Świętym. Od ponad dwóch lat spotykamy się raz w miesiącu (spotkania
Czytaj dalejChyba przynajmniej niektórych udało mi się zachęcić do refleksji wpisem ,,Czas ucieka, wieczność czeka na człowieka.” Myślę, że warto czasem
Czytaj dalejKrólestwo Boże jest pośród was. Jezus Chrystus
Czytaj dalej