Zapatrzeć się w Jezusa… Ot, cała filozofia.
Na bazie dzisiejszej Ewangelii można by przygotować całkiem niezłe rekolekcje. Wszystko jedno dla kogo. Może dla kleryków i dla księży…
Czytaj dalejNa bazie dzisiejszej Ewangelii można by przygotować całkiem niezłe rekolekcje. Wszystko jedno dla kogo. Może dla kleryków i dla księży…
Czytaj dalejPo tygodniu spędzonym w Warszawie razem z Rodzicami wróciłem w rodzinne strony. W stolicy udało się zobaczyć o wiele więcej,
Czytaj dalejSiedzę w stolicy. Po tygodniu spędzonym z ministrantami nad morzem i po dwóch tygodniach przeżytych z młodzieżą ze Wschodu w
Czytaj dalejDziś nadszedł czas, by zakończyć nasz parafiadowy obóz. Zaczynaliśmy go 20 lipca wielkim deszczem i burzą z piorunami. Dziś zakończyliśmy
Czytaj dalejNie da się ukryć – pogoda w tych ostatnich dniach obozu wcale nas nie rozpieszcza. W zasadzie kradniemy promyki słońca
Czytaj dalejByć w Poroninie i nie pochodzić po górach – niewybaczalne. Zanim jednak wyruszymy na szlak, najpierw trzeba sprawdzić swoją kondycję.
Czytaj dalejW Zakopanem i w jego okolicach konie można zobaczyć na ulicach prawie tak samo często jak samochody. Sobotni wieczór spędziliśmy
Czytaj dalejW czwartek był Oświęcim, a w piątek kolejna wycieczka. Miejscami, które odwiedziliśmy tym razem były Wadowice i Kalwaria Zebrzydowska. Przyznaję,
Czytaj dalej