Góra z górą się nie zejdzie…
Ufff, prawie sześć godzin siedzenia i słuchania. Za mną dłuższy niż myślałem kurs BHP dla nauczycieli. I na dodatek zakończony
Czytaj dalejUfff, prawie sześć godzin siedzenia i słuchania. Za mną dłuższy niż myślałem kurs BHP dla nauczycieli. I na dodatek zakończony
Czytaj dalejDziś kilka rwanych myśli o mocnym postanowieniu poprawy. Dobrze wiemy, że jest to trzeci warunek dobrej spowiedzi św. Jeśli ten
Czytaj dalejOd środy dość uważnie słucham tego, co papież Franciszek mówi. Trochę po to, by lepiej go poznać. A trochę też
Czytaj dalejBardzo się cieszę… Zresztą, chyba wszyscy (no może poza prezydent Argentyny) cieszą się z decyzji Kolegium Kardynalskiego. Duch Święty wskazał
Czytaj dalejNo i znów wszelkie przepowiednie spaliły na panewce. Po Benedykcie miał być czarny… Nie, nie czarny dym, ale czarny papież.
Czytaj dalejCzy miłość może być zła? Czy bycie szczęśliwym wbrew przykazaniu przy nie czynieniu krzywdy bliźniemu może być złe? Takie pytanie
Czytaj dalejW ostatnim wpisie pisałem o tym, że szatan na różne sposoby próbuje nam sprzedać coś, co jest nam zupełnie niepotrzebne,
Czytaj dalej