Po sąsiedzku z Honoratem…
Wczoraj po południu – całkiem szczęśliwie, z przesiadką w Warszawie – udało mi się dotrzeć do Nowego Miasta nad Pilicą
Czytaj dalejWczoraj po południu – całkiem szczęśliwie, z przesiadką w Warszawie – udało mi się dotrzeć do Nowego Miasta nad Pilicą
Czytaj dalejJuż niemal tradycją stały się moje wielkopostne wyjazdy do Seminarium Księży Salezjanów w Krakowie na doroczne Misteria Męki Pańskiej. Jeździłem
Czytaj dalejPrzez ostatnie dwa dni przemawiałem w ONZ-ecie 😉 . Biłgorajskie liceum, w którym przez ostatnie dni prowadziłem rekolekcje, nosi imię
Czytaj dalejWczorajszy dzień był dla mnie dość intensywny. Zaczął się Mszą św. o godz. 6.30 w kościele parafialnym pw. św. Jerzego.
Czytaj dalejUcieszyłem się, gdy dostałem zaproszenie do poprowadzenia rekolekcji dla młodzieży z naszego pijarskiego gimnazjum i liceum w Poznaniu. Te szkoły
Czytaj dalejWczoraj wieczorem przyjechałem do Poznania. Przez całe lata miasto to było mi totalnie obojętne, a samo słowo ,,Poznań” nie budziło
Czytaj dalejDziś kończy się w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie moja przedostatnia sesja. Długo by opisywać to, jak wyglądają u salwatorianów
Czytaj dalejNajpierw czekaliśmy, bo kierowca wezwał policję do agresywnego dziadka, który laską okładał drzwi autobusu za to tylko, że prowadzący nie
Czytaj dalej