Bóg nikogo nie dyskwalifikuje…
W jakiejś mądrej książce czytałem dziś o przygotowaniach i przebiegu różnego rodzaju konkursów pianistycznych, o których raz po raz słyszymy.
Czytaj dalejW jakiejś mądrej książce czytałem dziś o przygotowaniach i przebiegu różnego rodzaju konkursów pianistycznych, o których raz po raz słyszymy.
Czytaj dalejWczoraj, wraz z uczestnikami naszych powołaniowych rekolekcji, pojechaliśmy do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Nie wiem już, po raz który tam byłem…
Czytaj dalejKolejny piękny dzień już za nami. W Radio Maryja właśnie rozpoczęli Kompletę, a ja kończę właśnie odpisywać na maile, które
Czytaj dalejPijar powinien być tam, gdzie są młodzi. Chyba nie dziwi więc nikogo fakt, że dzisiejszy dzień spędziłem na Jasnej
Czytaj dalejStety albo niestety w mojej rodzinnej Wrześnicy – jako, że jest to filia parafii, a nie jej siedziba – nie
Czytaj dalejCo tu dużo mówić – moje wakacje też powoli odchodzą już do historii. Patrzę na mojego siostrzeńca, który po wakacyjnej
Czytaj dalejPo wczorajszej zadumie na warszawskich Powązkach, dziś dzień wielkiej radości i dziękczynienia w Toruniu, pod dachem świątyni wotum pw. Matki
Czytaj dalejSposobów na spędzenie urlopu jest tyle, ilu urlopowiczów. Jedni wyjeżdżają za granice, by wypoczywać w ciepłych krajach; inni po to,
Czytaj dalej