Solą po oczach….
Rzadko mi się to zdarza, ale dziś się zdarzyło. Spędziłem dobrych kilka kwadransów na przeglądaniu w hipermarkecie kolorowej prasy. Zacząłem
Czytaj dalejRzadko mi się to zdarza, ale dziś się zdarzyło. Spędziłem dobrych kilka kwadransów na przeglądaniu w hipermarkecie kolorowej prasy. Zacząłem
Czytaj dalejChyba każdy z nas ma takie miejsce, do którego lubi pójść lub pojechać, żeby naładować swoje duchowe baterie. Ja też
Czytaj dalejNie zdradzę wielkiej tajemnicy jeśli powiem, że już od kilku lat mam w komputerze specjalny – może na pierwszy rzut
Czytaj dalejZnam nasze elbląskie szkoły … słabo. Byłem w Elblągu kilka razy, ale zawsze w wakacje. Zdążyłem więc poznać budynek i
Czytaj dalejJeden z polskich biskupów opowiadał kiedyś historię, która pomogła mu uwierzyć w jego kapłaństwo. Jako młody wikary wyjechał z młodzieżą
Czytaj dalejWybrałem się kilka dni temu do centrum. Tak, jak mam to w zwyczaju, miejskim autobusem. Niemal wyjątkowo bez habitu (koloratka
Czytaj dalejWybrałem się niedawno do nowo otwartego zakładu krawieckiego. Miałem parę rzeczy do zrobienia, więc spakowałem wszystko w jedną reklamówkę i
Czytaj dalej