Pozdrowienia ze stolicy…
Radosne Te Deum już odśpiewane. Zaiste, mamy za co Panu Bogu dziękować. Obóz w Jarosławcu był jednym z najlepszych, jakie
Czytaj dalejRadosne Te Deum już odśpiewane. Zaiste, mamy za co Panu Bogu dziękować. Obóz w Jarosławcu był jednym z najlepszych, jakie
Czytaj dalejMsza św. dziękczynna już za nami. Bagaże już spakowane, bilety kupione. Za chwilę wyruszamy na dworzec, a stamtąd prosto nad
Czytaj dalejSkłamałbym, gdybym napisał, że nie czekałem na te wakacje. Czekałem… I to nawet bardzo. Szczególnie czekałem w tych ostatnich tygodniach.
Czytaj dalejKiedy dwanaście lat temu zaczynałem formację w pijarskim nowicjacie, w czasie jednej z rozmów przy stole ktoś wspominał nieżyjącego już
Czytaj dalejPrzychodzi taki moment w życiu kapłana, kiedy trzeba spakować swoje rzeczy, pożegnać się z tymi, z którymi się współpracowało i
Czytaj dalejWykorzystując fakt, że przed wakacjami nie mam już aż tak dużo zajęć (poza obowiązkami szkolnymi, udziałem w Radach Pedagogicznych, wystawianiem
Czytaj dalejCzęsto staram się pamiętać w modlitwie o intencjach, jakie nadsyłacie drogą mailową, sms lub zapisujecie w skrzynce intencji na tym
Czytaj dalejNiektórzy wiernie zaglądają na ten blog, oczekując kolejnych wpisów. Dziękuję za to. Tymczasem nic się tutaj od tygodnia nie dzieje.
Czytaj dalej