Usiąść i posłuchać…
Drugi dzień Nowego Roku. Dla nas na Wieczystej jest to jednocześnie pierwszy dzień wizyty kolędowej. W tym roku kolęda jest
Czytaj dalejDrugi dzień Nowego Roku. Dla nas na Wieczystej jest to jednocześnie pierwszy dzień wizyty kolędowej. W tym roku kolęda jest
Czytaj dalejNiech ten Nowy Rok będzie przepełniony Bożą obecnością i niech Pan Jezus daje się nam wszystkim coraz bardziej i coraz
Czytaj dalejDziś razem z młodzieżą z Wieczystej wyjeżdżamy do Warszawy, by wraz z młodymi z innych pijarskich placówek uczestniczyć w Pijarskim
Czytaj dalejŚwięta, święta i po… Nie, nie lubię tego powiedzenia, choć wielu właśnie dzisiaj tak powie. Osobiście uważam, że jeśli ktoś
Czytaj dalejTak jakoś się stało, że w ostatnim czasie spotkałem w różnych sytuacjach i niezależnie od siebie kilka osób, które wprost
Czytaj dalejLubię te przedświąteczne dni. Przed Bożym Narodzeniem i przed Wielkanocą księża czują się potrzebni bardziej niż zwykle. Wiadomo, że to
Czytaj dalejDziś wróciłem z rekolekcji w Złotnikach. Wróciłem z poczuciem dobrze spełnionej misji. Dobrze się mówiło, Pan Bóg dał potrzebne na
Czytaj dalejTrochę wstyd, ale dopiero teraz (a jest już prawie 22.) zorientowałem się, jak ważną dla naszej Ojczyzny rocznicę dziś przeżywamy.
Czytaj dalej