Każdy orze, jak może…
Ucieszyłem się, gdy ostatnio rzecznik Stolicy Apostolskiej dość jasno i wyraźnie dał do zrozumienia, że żadnych zmian w liturgii Mszy
Czytaj dalejUcieszyłem się, gdy ostatnio rzecznik Stolicy Apostolskiej dość jasno i wyraźnie dał do zrozumienia, że żadnych zmian w liturgii Mszy
Czytaj dalejJezus przemówił tymi słowami: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie Moje jarzmo
Czytaj dalejDziś – po kilku dniach urlopu – jednodniowy przystanek w Krakowie. Uczyniony po to, by po raz ostatni odwiedzić moich
Czytaj dalejOżywiłem ostatnio mój profil na facebooku, dodając tam trochę zdjęć z niedawnych wojaży. Od nikogo jeszcze wprost nie usłyszałem pytania
Czytaj dalejRadosne Te Deum już odśpiewane. Zaiste, mamy za co Panu Bogu dziękować. Obóz w Jarosławcu był jednym z najlepszych, jakie
Czytaj dalejDziś już półmetek naszego obozowego wypoczynku. Niektórzy mówią, że tydzień nad morzem to za mało. Ja jednak uważam, że tydzień
Czytaj dalejMsza św. dziękczynna już za nami. Bagaże już spakowane, bilety kupione. Za chwilę wyruszamy na dworzec, a stamtąd prosto nad
Czytaj dalejSkłamałbym, gdybym napisał, że nie czekałem na te wakacje. Czekałem… I to nawet bardzo. Szczególnie czekałem w tych ostatnich tygodniach.
Czytaj dalej