Przejdź do treści

Słowo jak ziarno – o. Piotr Recki SchP

  • Strona główna
  • O mnie słów kilka…
  • Mój kalendarz
  • Twoje intencje do…
  • Fotogaleria
  • Złap mnie…

Chcieć to móc…

Opublikowano 22 lutego 2015 przez o. Piotr

Jedna z wychowawczyń grupy, która równolegle z nami wypoczywa w ośrodku, przedstawiała po śniadaniu swoim podopiecznym plan na niedzielę. Słuchałem

Czytaj dalej
Widziane w obiektywie
Dodaj komentarz

Feryjnie…

Opublikowano 21 lutego 2015 przez o. Piotr

Po ponad czterech godzinach spędzonych w pociągu wraz z grupą ministrantów i lektorów dojechaliśmy do celu. Po raz kolejny gościmy

Czytaj dalej
Widziane w obiektywie
Dodaj komentarz

Z cyklu: Spotkania dające do myślenia…

Opublikowano 20 lutego 201520 lutego 2015 przez o. Piotr

– Uuuu, widzę, że ma pan wielkie problemy – powiedziała, gdy przy Sukiennicach zatrzymałem się przy jej ,,stoisku.” Znam ją

Czytaj dalej
Świat okiem proboszcza
Jeden komentarz
Opublikowano 19 lutego 2015 przez o. Piotr

Wczoraj minęły dokładnie trzy lata od dnia, gdy – jeszcze jako diakon – sprowadziłem się na Wieczystą. Moja pierwsza miłość.

Czytaj dalej
Widziane w obiektywie
Dodaj komentarz

O wielkopostnych postanowieniach nieco inaczej…

Opublikowano 18 lutego 201518 lutego 2015 przez o. Piotr

Wczoraj na facebooku zauważyłem, że kilkunastu moich znajomych oświadczyło wszem i wobec co następuje. Ukazały się komunikaty treści różnej, które

Czytaj dalej
Z życia Kościoła
Dodaj komentarz

Bóg żałować, że nas stworzył…

Opublikowano 17 lutego 201517 lutego 2015 przez o. Piotr

Kiedy Pan Bóg widział, że wielka jest niegodziwość ludzi na ziemi i że usposobienie ich jest wciąż złe, żałował, że

Czytaj dalej
Sięgając po Słowo Boże
Dodaj komentarz

Serce jak … tramwaj

Opublikowano 16 lutego 201516 lutego 2015 przez o. Piotr

Wciąż jeszcze kilka myśli o kapłaństwie. Bo jakże tu o nim nie pisać? Przecież to całe moje życie. Jan Paweł

Czytaj dalej
Powołaniowo...
Dodaj komentarz

Po to ksiądz jest sam, żeby…

Opublikowano 14 lutego 201516 lutego 2015 przez o. Piotr

Jan Paweł II powiedział kiedyś do kapłanów: ,,Po to kapłani są sami, żeby inni ludzie sami nie byli.” Będąc seminarzystą

Czytaj dalej
Powołaniowo...
Dodaj komentarz

Stronicowanie wpisów

«Poprzednie wpisy 1 … 422 423 424 425 426 … 482 Następne wpisy»
czerwiec 2026
NPWŚCPS
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
« maj    

Użytkownicy na stronie

Aktualnie online: 0
Dzisiaj: 793
W tym tygodniu: 3643
W sumie: 1034892

Kategorie

  • Aforyzmy i sentencje
  • Audio – kazania w kościele
  • Bez kategorii
  • K jak Katechizm
  • Kapłanem być
  • Kazania dla dzieci
  • Książka, którą warto…
  • Miejsca godne odwiedzenia
  • Moja wierszoteka
  • Myśli Kalasancjusza
  • O czystości
  • O Eucharystii
  • O modlitwie
  • O spowiedzi
  • Pijar… Kto to taki?
  • Powołaniowo…
  • Poznaj naszą parafię
  • Sięgając po Słowo Boże
  • Świat okiem proboszcza
  • Wasze pytania…
  • Widziane w obiektywie
  • Z nauczania papieży
  • Z życia Kościoła

Archiwa

Motyw WordPress: Donovan autorstwa ThemeZee.