Przejdź do treści

Słowo jak ziarno – o. Piotr Recki SchP

  • Strona główna
  • O mnie słów kilka…
  • Mój kalendarz
  • Twoje intencje do…
  • Fotogaleria
  • Złap mnie…

Aż pół czy tylko pół? Oto jest pytanie

Opublikowano 7 lutego 20147 lutego 2014 przez o. Piotr

Byłem dziś w autobusie świadkiem dość ciekawej rozmowy. Obok siebie siedziało dwóch starszych panów – najwyraźniej nie byli ze sobą

Czytaj dalej
Świat okiem proboszcza
Dodaj komentarz

Migawka z urlopu…

Opublikowano 6 lutego 20146 lutego 2014 przez o. Piotr

Kiedy byłem w domu ostatnio, mój siostrzeniec był tak mały, że ledwo poruszał palcami u rączek. Teraz już nie tylko

Czytaj dalej
Widziane w obiektywie
Jeden komentarz

Dro­ga do do­mu zaw­sze mi­ja szyb­ko, szko­da że urlop też…

Opublikowano 2 lutego 20142 lutego 2014 przez o. Piotr

Po czternastu godzinach i dziesięciu minutach spędzonych w cieplutkim przedziale pospiesznego, wczoraj nad ranem wysiadłem na dworcu w Sławnie. Jak

Czytaj dalej
Świat okiem proboszcza
Jeden komentarz

Dzień Wdzięczności za powołanie…

Opublikowano 30 stycznia 201430 stycznia 2014 przez o. Piotr

Jutro już 31 stycznia. Pierwszy miesiąc 2014 roku za nami. Właśnie tego dnia w pijarskim Zakonie wspominamy moment, w którym

Czytaj dalej
Z życia Kościoła
Jeden komentarz

Z pamiętnika krakowskiego katechety…

Opublikowano 28 stycznia 201428 stycznia 2014 przez o. Piotr

Trzecioklasiści zaczęli już dopytywać o dzień, w którym przeżywać będą rocznicę swojej Pierwszej Komunii świętej. Ta już niedługo – w

Czytaj dalej
Świat okiem proboszcza
Jeden komentarz

Odtąd ludzi będziesz łowił…

Opublikowano 27 stycznia 201427 stycznia 2014 przez o. Piotr

Lubię sobie czasem w niedzielne popołudnia wyjechać na miasto. Spacerując po centrum często zdarza mi się zbłądzić do jakiegoś kościoła.

Czytaj dalej
Sięgając po Słowo Boże
Dodaj komentarz

Bez modlitwy i niedzieli wszystkich by nas diabli wzięli – ks. Jan Twardowski

Opublikowano 25 stycznia 201426 stycznia 2014 przez o. Piotr

Trochę zamętu zasiałem ostatnio w głowach trzecioklasistów. Zapytałem o to, który dzień jest pierwszym dniem tygodnia. Oczywiście, wszyscy bez większego

Czytaj dalej
O Eucharystii
Jeden komentarz

Mądrość stół zastawiła obficie – czyli o moim przeżywaniu Eucharystii (cz.I)

Opublikowano 24 stycznia 201426 stycznia 2014 przez o. Piotr

W panelu bocznym pojawiła się dziś nowa kategoria – o Eucharystii. Rozpoczynamy nowy, dawno już zapowiadany cykl, poświęcony Mszy św.

Czytaj dalej
O Eucharystii
2 komentarze

Stronicowanie wpisów

«Poprzednie wpisy 1 … 450 451 452 453 454 … 482 Następne wpisy»
czerwiec 2026
NPWŚCPS
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
« maj    

Użytkownicy na stronie

Aktualnie online: 2
Dzisiaj: 166
W tym tygodniu: 3016
W sumie: 1034265

Kategorie

  • Aforyzmy i sentencje
  • Audio – kazania w kościele
  • Bez kategorii
  • K jak Katechizm
  • Kapłanem być
  • Kazania dla dzieci
  • Książka, którą warto…
  • Miejsca godne odwiedzenia
  • Moja wierszoteka
  • Myśli Kalasancjusza
  • O czystości
  • O Eucharystii
  • O modlitwie
  • O spowiedzi
  • Pijar… Kto to taki?
  • Powołaniowo…
  • Poznaj naszą parafię
  • Sięgając po Słowo Boże
  • Świat okiem proboszcza
  • Wasze pytania…
  • Widziane w obiektywie
  • Z nauczania papieży
  • Z życia Kościoła

Archiwa

Motyw WordPress: Donovan autorstwa ThemeZee.