Przejdź do treści

Słowo jak ziarno – o. Piotr Recki SchP

  • Strona główna
  • O mnie słów kilka…
  • Mój kalendarz
  • Twoje intencje do…
  • Fotogaleria
  • Złap mnie…

Refleksja na dziś – III Niedziela Adwentu

Opublikowano 15 grudnia 201315 grudnia 2013 przez o. Piotr

Ewangelia wg św. Mateusza 11,2-11. Jan, skoro usłyszał w więzieniu o czynach Chrystusa, posłał swoich uczniów z zapytaniem: «Czy Ty

Czytaj dalej
Bez kategorii
Dodaj komentarz

Góra z górą a człowiek z człowiekiem…

Opublikowano 10 grudnia 201310 grudnia 2013 przez o. Piotr

Są w życiu takie momenty, w których nie pozostaje nam nic innego, jak tylko porządnie się zdziwić. Takie chwile dotyczyć

Czytaj dalej
Świat okiem proboszcza
4 komentarze

Tylko pod krzyżem…

Opublikowano 9 grudnia 20139 grudnia 2013 przez o. Piotr

No i stało się… Krzyż został. Teraz, kiedy krzyż na ścianie został obroniony, idziemy dalej. Walczymy o krzyż w naszym

Czytaj dalej
Świat okiem proboszcza
Dodaj komentarz

Nie zdejmę krzyża z mojej ściany…

Opublikowano 8 grudnia 20138 grudnia 2013 przez o. Piotr

Jutro Sąd Apelacyjny w Warszawie ma wydać wyrok w sprawie … sejmowego krzyża. Zostawić go czy zdjąć? – oto jest

Czytaj dalej
Świat okiem proboszcza
Jeden komentarz

Popatrz, jak szybko mija czas…

Opublikowano 7 grudnia 20137 grudnia 2013 przez o. Piotr

Niedawno dostałem od naszego kościelnego nowy kalendarz pastoralny na 2014 rok. Świetnie zrobiony; na każdej stronie data, imiona solenizantów, sigla

Czytaj dalej
Świat okiem proboszcza
2 komentarze

Być drogowskazem to za mało. Ludzie potrzebują przewodników…

Opublikowano 6 grudnia 20136 grudnia 2013 przez o. Piotr

Chyba jednak byłem w tym roku grzeczny. Fakt, że rano znalazłem pod drzwiami mały prezent w końcu mówi sam za

Czytaj dalej
Z życia Kościoła
5 komentarzy

Modlimy się o święte…

Opublikowano 5 grudnia 20135 grudnia 2013 przez o. Piotr

Pierwszy czwartek miesiąca to w Kościele dzień, w którym wspominamy ustanowienie dwóch sakramentów. Eucharystii i Kapłaństwa. Nie byłoby Eucharystii, gdyby

Czytaj dalej
Powołaniowo...
Dodaj komentarz

O pokucie i zadośćuczynieniu…

Opublikowano 4 grudnia 2013 przez o. Piotr

Kontynuując temat spowiedzi świętej, chciałbym dziś ugryźć to, co potocznie nazywamy pokutą.  ,,Ostatni raz u spowiedzi byłem pół roku temu,

Czytaj dalej
O spowiedzi
7 komentarzy

Stronicowanie wpisów

«Poprzednie wpisy 1 … 454 455 456 457 458 … 482 Następne wpisy»
czerwiec 2026
NPWŚCPS
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
« maj    

Użytkownicy na stronie

Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 82
W tym tygodniu: 2932
W sumie: 1034181

Kategorie

  • Aforyzmy i sentencje
  • Audio – kazania w kościele
  • Bez kategorii
  • K jak Katechizm
  • Kapłanem być
  • Kazania dla dzieci
  • Książka, którą warto…
  • Miejsca godne odwiedzenia
  • Moja wierszoteka
  • Myśli Kalasancjusza
  • O czystości
  • O Eucharystii
  • O modlitwie
  • O spowiedzi
  • Pijar… Kto to taki?
  • Powołaniowo…
  • Poznaj naszą parafię
  • Sięgając po Słowo Boże
  • Świat okiem proboszcza
  • Wasze pytania…
  • Widziane w obiektywie
  • Z nauczania papieży
  • Z życia Kościoła

Archiwa

Motyw WordPress: Donovan autorstwa ThemeZee.