Duch tchnie, kędy chce…
Wielkie dzięki tym wszystkim, którzy pamiętali o mnie i o chłopakach w czasie naszych rekolekcji. Kończymy je jutro w
Czytaj dalejWielkie dzięki tym wszystkim, którzy pamiętali o mnie i o chłopakach w czasie naszych rekolekcji. Kończymy je jutro w
Czytaj dalejJak ten czas szybko biegnie. Już 23.oo, a przecież dopiero było rano… Już 11 listopada, a przecież dopiero było Wszystkich
Czytaj dalejDziś wieczorem, w naszym pijarskim seminarium w Krakowie, rozpoczynam Rekolekcje Liturgiczne dla kilkunastoosobowej grupy chłopaków. Ich i siebie polecam Waszej
Czytaj dalejFajnie jest pracować z ludźmi, którzy mają poczucie humoru. Oto, co znalazłem dziś w dzienniku lekcyjnym jednej z klas…
Czytaj dalejNiedawno w luźniej rozmowie pewien ksiądz zapytał mnie: – Piotrze, czy ty jesteś od czegoś uzależniony? Zrobiłem sobie ekspresowy
Czytaj dalejW książce pt. ,,Alfabet – moje życie” o. Leon Knabit zapytany o to, dlaczego często przy rozstaniach z ludźmi
Czytaj dalejMówi się, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Jednak nie zawsze jest to prawda. W przypadku Zacheusza to
Czytaj dalej