Przejdź do treści

Słowo jak ziarno – o. Piotr Recki SchP

  • Strona główna
  • O mnie słów kilka…
  • Mój kalendarz
  • Twoje intencje do…
  • Fotogaleria
  • Złap mnie…

Mamy od kogo się uczyć – Trzej Wielcy Błogosławieni…

Opublikowano 16 października 201316 października 2013 przez o. Piotr

  Dziś znów zostajemy w temacie kapłaństwa. Po zamieszczonej poniżej refleksji o początkach mojego zakonnego powołania, chcę dziś napisać o

Czytaj dalej
Powołaniowo..., Z życia Kościoła
Dodaj komentarz

Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę…

Opublikowano 15 października 20133 czerwca 2019 przez o. Piotr

  Ze szkoły wróciłem dziś z wielką paczką słodyczy. Uczniowie pamiętali o wczorajszym Dniu Nauczyciela. Nie powiem – miło jest

Czytaj dalej
Powołaniowo...
2 komentarze

Wszyscy jesteśmy Kościołem…

Opublikowano 10 października 201310 października 2013 przez o. Piotr

Po raz kolejny (chyba już trzeci) sięgnąłem po głośną swego czasu książkę Glorii Polo pt. Trafiona przez piorun. To historii

Czytaj dalej
Książka, którą warto..., Z życia Kościoła
Jeden komentarz

Od paciorka do rozporka… czyli o grzechach małych i dużych

Opublikowano 8 października 20138 października 2013 przez o. Piotr

Jakiś czas temu ktoś w komentarzu poprosił o notkę poświęconą grzechom lekkim i ciężkim. Obracając się zatem ciągle jeszcze w

Czytaj dalej
O spowiedzi
5 komentarzy

… i módlcie się za tych, którzy was prześladują (Mt 5,44)

Opublikowano 7 października 20137 października 2013 przez o. Piotr

Trzy dni przerwy… Chyba już wystarczy. Już niektórzy pytają, czy przypadkiem nie jestem chory. Nie, nie… mam się całkiem dobrze.

Czytaj dalej
Świat okiem proboszcza
Dodaj komentarz

Lepiej kamień uwiesić u szyi…

Opublikowano 3 października 20133 października 2013 przez o. Piotr

  Delikatnie mówiąc, przeraziłem się dziś na jednej z katechez. Otóż, w klasach drugich doszliśmy właśnie do tematu: Posłuszeństwo Abrahama.

Czytaj dalej
Świat okiem proboszcza
3 komentarze

Dlaczego nie lubimy się spowiedać…

Opublikowano 2 października 20132 października 2013 przez o. Piotr

  Całkiem niedawno brałem udział w pewnym spotkaniu z grupą młodzieży. Jak to zwykle bywa na takich spotkaniach, poruszony został

Czytaj dalej
O spowiedzi
6 komentarzy

Nie taki diabeł straszny…?

Opublikowano 1 października 20131 października 2013 przez o. Piotr

  Spowiednik poradził mi niedawno, abym dla jeszcze większego rozbudzenia mojej wiary (czyżby było aż tak źle ???) zaczął praktykować 

Czytaj dalej
O spowiedzi
Dodaj komentarz

Stronicowanie wpisów

«Poprzednie wpisy 1 … 459 460 461 462 463 … 482 Następne wpisy»
czerwiec 2026
NPWŚCPS
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
« maj    

Użytkownicy na stronie

Aktualnie online: 2
Dzisiaj: 498
W tym tygodniu: 498
W sumie: 1031747

Kategorie

  • Aforyzmy i sentencje
  • Audio – kazania w kościele
  • Bez kategorii
  • K jak Katechizm
  • Kapłanem być
  • Kazania dla dzieci
  • Książka, którą warto…
  • Miejsca godne odwiedzenia
  • Moja wierszoteka
  • Myśli Kalasancjusza
  • O czystości
  • O Eucharystii
  • O modlitwie
  • O spowiedzi
  • Pijar… Kto to taki?
  • Powołaniowo…
  • Poznaj naszą parafię
  • Sięgając po Słowo Boże
  • Świat okiem proboszcza
  • Wasze pytania…
  • Widziane w obiektywie
  • Z nauczania papieży
  • Z życia Kościoła

Archiwa

Motyw WordPress: Donovan autorstwa ThemeZee.