Twoje intencje do…

,,Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w Imię Moje, tam Ja jestem pośród nich.
Mt 18,19-20.

Chrześcijanin to człowiek nadziei. Nadziei, która płynie z obietnicy naszego Mistrza. Chciejmy zatem wspólnie – z niezachwianą nadzieją i mocną wiarą – omadlać wspólnie różne nasze sprawy i intencje. A wtedy na własnej skórze przekonamy się, jak wielką moc ma Jezusowa obietnica.

 

 

229 komentarzy do “Twoje intencje do…

 1. Proszę o modlitwę za wszystkich młodych, którzy rozeznają swoje powołanie i podejmują w tych dniach ważne, życiowe decyzje.

  1. Prosze o modlitwę w intencji o dobra pracę, która będzie służbą Bogu i bliźnim i która będzie dawała radość i pokój serca dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi. Proszę dla nich o dar pokory, prostoty i ufności dziecka, mądrości i rozeznania oraz uzdrowienie z lęków i nieuporządkowanych uczuć oraz emocji.

   1. Proszę o pomoc abym znalazła prace dla mnie i mojego narzeczonego Tomka i oto żebyśmy wzięli ślub i żeby moja
    matka przestała mi utrudniać moja drogę życiową

  2. Błagam o modlitwę odrodzenia małżeństwa .Prosze o powrót ukochanej osoby męża do rodziny i domu.Panie błogosław naszej rodzinie zeslij łaski na dzieci nas i wszystkich z naszych rodzin.

 2. Proszę o modlitwę w intencji Dzieł Duchowej Adopcji: Kapłanów, Braci Zakonnych, Sióstr Zakonnych, Dzieci nienarodzonych, i najmłodszego: Dzieła Duchowej Adopcji Dusz Czyśćcowych.

 3. A ja proszę o modlitwę za wszystkich, którzy w tym czasie zdają egzaminy. O siłę i wiarę ! Bóg zapłać za pomysł 😉

 4. Proszę o modlitwę o szczęśliwe donoszenie ciąży i rozwiązanie oraz o zdrowie dla mojej żony i dzieciątka które ma się nam urodzić.

 5. Ponieważ każdego dnia modlę się o swoje dorosłe już dzieci i wnuki, proszę o modlitewne wsparcie. Oby mój syn spłacił zaciągniętą pożyczkę na dom, oby Bóg nie opuszczał ich i rychło wprowadził na prostą drogę do nieba.
  Bóg zapłać Księdzu i modlącym się.

 6. Proszę o modlitwę za mnie; żebym po 15 latach znalazła siłę i odwagę do nawrócenia i zmiany życia oraz o bardzo cierpliwego i mądrego spowiednika

 7. Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry, która planuje rozwód. O światło Boże dla niej, opiekę Matki nad jej dziećmi. O pomoc w wyzwoleniu z nałogów dla szwagra.

 8. Proszę o modlitwę za niepełnosprawnego Mateusza,który przez innych jest wyśmiewany,obrażany z powodu innego wyglądu. Aby Pan Bóg dał mu jeszcze większą opiekę,siłę i wytrwanie w tych jego trudnych chwilach. Oraz o życie wieczne, dla Jego zmarłych rodziców.

 9. Proszę o modlitwę, żebym miała siłę znosić ból, cierpienie, które mnie dotyka. O uzdrowienie fizyczne, uzdrowienie relacji, wspomnień, wyjście z nerwicy.

 10. Gorąco proszę o modlitwę do Dobrego Boga, za szczególnym wstawiennictwem Matki Bożej, św. Józefa, św. Rity, św. Judy Tadeusza, bł. Jana Pawła II, Ojca Pio i św. Mikołaja: o opiekę Bożą i łaski ducha Św. dla synka, o wyleczenie go z nieśmiałości, szybką adaptację w nowym przedszkolu, znalezienie dobrych kolegów, dobry wybór przyszłej szkoły oraz szczęśliwe rozwiązanie jego problemów zdrowotnych.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 11. Proszę o modlitwę za mojego syna. Aby Pan Bóg uwolnił go od stosowani agresji w sytuacjach konfliktowych z innymi osobami.

 12. Szczesc Boze,badzo prosze o modlitwe,o laske uzdrowienia relacji w naszej rodzinie,o laske przebaczenia.Bog zaplac.Szczesc Boze+++

 13. Proszę o modlitwę w intencji mojego uwolnienia i wytrwania przy Tym na górze, bym już nigdy nie wybrała niewoli u czarnego.

 14. O łaskę uwolnienia, nawrócenia, dobrej i ważnej spowiedzi.
  Oraz o to, abym chociaż raz mogła odczuć miłość Bożą do mnie

 15. Proszę o modlitwę za księży,których spotkałam na swojej drodze i dla mnie o odwagę w rozeznawaniu swojego powołania,oraz o wszelkie łaski dla mojej rodziny .

 16. Na blogu pisze ojciec dużo ostatnio o spowiedzi, o formie, o tym jak powinna wyglądać i jak zazwyczaj wygląda. dlatego prośba moja za wszytskich spowiadających się oraz za wszytskich spowiedników, o dary Ducha Świętego niezbędne ( według mnie) w tym sakramencie

 17. Błagam o modlitwę za mnie. Teraz, gdy stoję na zakręcie, kiedy waży się moje dalsze życie. Tak bardzo boję się tego, co ma nastąpić. Boję się zrobić krok naprzód.

 18. Proszę o modlitwę w intencji mojej Rodziny, aby w końcu zapanowała zgoda i wzajemne poszanowanie. Dramatem jest to, że sama modlić się nie mogę – utrata wiary to prawdziwa tragedia. Choroba psychiczna z myślami samobójczymi i ogromne kłopoty ze zdrowiem- wiele poważnych chorób somatycznych – to od wielu lat nie pozwala mi żyć! Cierpienie psychiczne i fizyczne powoduje agresywne zachowania- nikt nie może ze mną wytrzymać, sama tez nie mogę tego znieść. Pamiętam, ze kiedyś było inaczej i trudno się pogodzić z obecnym stanem. Proszę o modlitwę za Rodzinę, Przyjaciół, Sąsiadów, którzy mi pomagają – często nie umiem przyjąć tej pomocy ( to chyba pycha). Jestem grzeszna, mam ogromne lęki i jestem udręczona złymi myslami! Błagam o modlitwę ludzi dobrej woli!

 19. proszę o modlitwę o opamiętanie i nawrócenie dla męża Michała, uratowanie małżeństwa i zgodę w rodzinie, o pomoc Bożą i Światło 26 listopada

 20. Prosze o modlitwe bym odwaznie stanela przed Bogiem w prawdzie.Bog zaczal mi pokazywac konkretne rany od dziecinstwa a mam 35lat.Prosze tez o modlitwe o uzdrowienie wewnetrzne.

 21. Proszę o modlitwę za moją zmarłą Mamunię Helenę, której tak rzadko mówiłam, że Ją Kocham! Mamuniu spoczywaj w pokoju! Bardzo tesknię!!!

 22. Ojcze, proszę o modlitwę w intencji wyborów na dziekana na jednej z katolickich uczelni w Polsce. Choć one będą dopiero wiosną 2014, modlitwa potrzebna jest już teraz. Oby Pan dał nam tego, kogo bardzo chcemy!!!!!!

 23. Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej rodziny oraz wytrwałość i jak najdłuższe pozostawanie w stanie łaski uświęcającej…

 24. prosze o modlitwe bo nie raadze sobie z niczym nie umiem znalesc kierownika duchowego ktory by mna pokierował pomógł by mi. a w dodatku przebywam w szpitalu juz 6 tygodni a jeszcze bd 18 tygodni. nie mam sił. mam ochote poddac sie uciec od tej rzeczywistosci, i w dodatku nikt nie umie mi pomoc. prosze o modlitwe.
  Bella

 25. Proszę o modlitwę, abym mogła doświadczyć Bożego Narodzenia w moim życiu, o doświadczenie miłości, radości i pokoju.

 26. Prosze o modlitwe bo nie mam sił aby zyc jestem sama z tymi problemami duchowymi i nie wiem do kogos sie mam zwrócic. Aby Bóg postawił na mojej drodze jakiegos kapłana ktory byłby w stanie mnie wysłuchac wyspowiadac pomoc. Bo nie mam do kogo sie nawet zwrocic zostałam z tym sama cAŁKOWICIE

 27. O łaskę dobrej spowiedzi, o pokorę cierpliwość, cichość, szczerość i wytrwanie, o zdanie egzaminów w sesji. Za wszystkich powołanych, aby byli wierni Chrystusowi, o błogosławieństwo Boże i świętość dla nich!

 28. Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia poczętego dziecka ma pół serduszka rozwiązanie dopiero na 27 kwiecień jest mam bardzo ciężko z tą wiadomością prosimy o modlitwę może Bóg Was wysłucha

 29. O radość życia wiecznego dla ś.p. Taty, pocieszenie, zdrowie, łaski Ducha Św. i opiekę Bożą dla Mamy, z podziękowaniem Dobremu Bogu za całe życie Taty i wszystkie otrzymane łaski podczas jego choroby. A także za wszystkie osoby, które w ramach modlitwy wstawienniczej wymodliły nam tak wiele łask.

 30. O zdrowie, opiekę Bożą i łaski Ducha Św. dla całej rodziny, a szczególnie o uzdrowienie z wady wzroku i dobry wybór przyszłej szkoły dla synka oraz znalezienie odpowiedniej drogi rozwoju zawodowego, spełnienie marzeń, planów zawodowych i życiowych oraz ustanie niepokojących dolegliwości bólowych dla żony.

 31. Bardzo proszę o odrodzenie przyjaźni,która została zniszczona doszczętnie . Proszę Panie Jezu pomóż nam na nowo się odnaleźć na naszych drogach życia oddal od nas nieprzyjaciół i ludzi złych umocnij naszą przyjaźń byśmy mogli tak jak dotychczas służyć sobie wzajemnie,wspomagać się i trwać….Proszę o Ducha Świętego dla nas Ducha miłości wzajemnego zrozumienia i wybaczenia.Błagam wskrześ naszą przyjaźń i pobłogosław nam Panie byśmy mogli pomagać innym.Proszę bym została oczyszczona ze wszystkich pomówień i zarzutów,bym mogła odzyskać moich przyjaciół ich miłość, szacunek i zaufanie oraz własne dobre imię. Jezu Ufam Tobie…

 32. Proszę o nawrócenie mojej dziewczyny na drogę wiary, aby otwarła się na działanie Bożej łaski.
  O Łaskę Ducha Świętego, zdrowie i zgodę dla niej i jej rodziny oraz o powodzenie w nowej firmie.

 33. Proszę o dar przebaczenia mężowi oraz zrozumienia że najważniejsza jest moja relacja z Bogiem a nie z mężem to

 34. Proszę o modlitwę o łaskę przebaczenia i uzdrowienia wewnętrznego. Mimo trwania przy Bogu, w mojej głowie pojawiają się myśli o odebranie sobie życia, gdyż rany z dzieciństwa nie potrafią się zagoić…

 35. Pokornie proszę o modlitwę w intencji dobrego przygotowania do spowiedzi po wielu latach pogubienia i odejścia od Boga. Bóg zapłać!

 36. Szczęść Boże,

  Mam na imię Marta (30 lat). Zwracam się z goracą prośbą o modlitwę za mnie w intencji: szczęśliwej i szybkiej zmiany pracy i tym samym wyjścia z problemów finansowych, złamania przekleństwa, odzyskanie/znalezienia sensu życia oraz znalezienia dobrego/właściwego dla mnie męża.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Marta Bednarek

 37. Prośmy o łaski Ducha Świętego dla wszystkich studentów w trakcie sesji, dla mnie o pozytywne i szczęśliwe jej zakończenie oraz o siłę, dar nadziei i pogodzenia się z Bożą wolą dla bliskiej mi osoby.

 38. Proszę o modlitwę za wszystkich odpoczywających aktualnie w Jarosławcu;) oraz o modlitwę za wybranie przez młodych, przebywających na wakacjach właściwej drogi życiowej i wytrwanie w dobrym

 39. Proszę o modlitwę za wszystkich aktualnie wypoczywających w Jarosławcu;) oraz za modlitwę o wybór właściwej drogi życiowej przez młodych i wytrwanie w dobrym, Bóg zapłać

 40. Proszę o modlitwę za mojego syna ,pragnę by był szczęśliwy miał dobrą pracę i poznał życzliwych mu ludzi i z Bożą pomocą wyszedł z kłopotów i długów.Tak mu dopomóż Panie Boże Wszechmogący i wszyscy Święci

 41. Proszę o modlitwę w intencji Michała, aby Bóg uleczył go z grzechu międzypokoleniowego, nawrócił Jego serce i uwolnił z mocy sideł szatańskich.
  Bóg zapłac!

 42. Bardzo prosze z calego serca i z kazdej sily o piekno,dobro,radosc,milosc i promiennosc oraz sile i moc przyciagania.Prosze w intencji kazdego czlowieka na ziemi,bliskich,przyjaciol,wrogow,wspolpracownikow i kazdego kto stanie na mojej zyciowej drodze.Prosze w intencji Marka.

 43. Jutro (w czwartek 21.08.) przed słynącym łaskami obrazem Matki Bożej Licheńskiej będę o 7.30 sprawował Eucharystię za Was i w nadsyłanych przez Was intencjach. Już teraz zapraszam do duchowej łączności.

 44. Proszę o modlitwę za moją koleżankę, która mam mieć ciężką operacje, o szybki powrót do zdrowia a także o wytrwałość w wierze dla mnie i całej mojej rodziny.

 45. Proszę o modlitwę w intencji mojego sąsiada, 83-letniego pana, który złamał sobie kręgosłup i naderwał rdzeń kręgowy, ABY MÓGŁ CHODZIĆ – Jezu, ja dobrze wiem, że możesz to zrobić!

 46. Bardzo prosze o modlitwe za mojego tate, o zdrowie dla taty, zeby nowotwor szybko wycieto, zeby nie bylo przerzutow, prosze o madrych lekarzy, szybka operacje i sile dla nas, dla mamy i taty, brata i mnie.

  Bog zaplac.

  Malgorzata

 47. Prosze o modlitwe w intencji o powrot mojej milosci, naprawienie naszych relacji z moim bylym chlopakiem. Jego wybaczenie moich bledow.O zycie z wiara nadzieja I miloscia. Blogoslaw mi I nie pozwol przestac wierzyc ,o pojednanie I zycie w zgodzie.Bog zaplac.

 48. Proszę o modlitwę o odnoszenia wyczekiwanej ciąży, zdrowie dla naszego dzieciątka i dobry poród. Niech Bóg okaże miłość wszystkim parom czekającym na swoje Kruszynki. Bóg zapłać.

 49. Kochana Święta Rito błagam o wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa, aby dokonał cudu pojednania naszego małżeństwa -Ewy i Jerzego .
  Bardzo pragnę z całego serca aby nasze małżeństwo przetrwało wielki kryzys i abyśmy w miłości i wzajemnym szacunku wytrwali do ostatnich chwil naszego życia. Jezu ufam Tobie ,Jezu oddaję się Tobie. Z całego serca wierzę że odmienisz nasze życie.

 50. Błagam wszystkich Świętych , aby aby swoją modlitwą wspierali mnie i wyprosili u Boga Najwyższego łaskę powrotu miłości i wierności oraz przebaczenie w moim rozpadającym się małżeństwie.Proszę też o tę łaskę dla wszystkich małżeństw znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.Boże okaż nam swoje Miłosierdzie.

 51. Proszę o modlitwę za wszystkich gimnazjalistów i całą młodzież, aby nie bali się być świadkami Jezusa. By nie bali się chodzić do Kościoła – to nie jest wstyd.

 52. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej pracy. Wychowuję sama syna. W moim miejscu pracy jest reorganizacja, boję się o zwolnienia. Dlatego proszę o modlitwę, abym przy tej okazji zmieniła stanowisko pracy na takie, na którym będę czuła się spełniona.

  Bóg zapłać…

 53. Bardzo proszę o modlitwę w intencji , o odwagę i podjęcie właściwej decyzji w życiu osobistym i dary Ducha św, oraz opiekę Maryi Niepokalanej na dalsze lata życia

 54. Bardzo proszę o modlitwę w intencji znalezienia stałej pracy przeze mnie i mojego męża. Abyśmy mogli godnie żyć i nie musieli cały czas zastanawiać się jak przetrwać do pierwszego.
  Bóg zapłać.

 55. A ja proszę o modlitwę w jak dla mnie ważnej sprawie, abym jutro poradziła sobie z matematyką. Bardzo mi na tym zależy ! Tylko Bóg może mi pomóc !

  Bóg zapłać !

 56. Proszę o modlitwę w intencji tego, ab ym jutro poradziła sobie z matematyką. Tylko Bóg pomoże.
  Dla mnie to ważna sprawa.
  Bóg zapłać!

 57. Dziękuję Bogu za piękne życie jakim mnie codzień obdarowuje. Wiem, że wiele Mu zawdzięczam.
  Proszę o kontynuację i dużo zdrowia i uzdrowień dla wszystkich wokół, szczególnie najbliższych z rodziny oraz przyjaciół.

 58. Proszę o modlitwę o wyleczenie z choroby i powrót ze szpitala Babci oraz Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Babci i Dziadzia.

 59. Proszę o modlitwę za wszystkich tych ,którzy jak ja znaleźli sie w trudnej sytuacji materialnej ,aby Dobry Bóg dopomógł im znaleść rozwiazanie tej trudnej sytuacji.

 60. Proszę o modlitwę za mojego męża o siłę by wstał z łóżka i z Bożą pomocą pokonał ciężkie zaburzenia DDA. Proszę też o pracę dla niego , godną , bez wykorzystywania. I dla mnie o siłę i miłość prawdziwą, bym umiała wypełniać swoje obowiązki i by jego cierpienie mnie nie paraliżowało w wykonywaniu swoich powinności. Aby Bóg mimo tego cierpienia pomógł mi skończyć pisać pracę i znaleźć pracę .

 61. Proszę o modlitwę w intencji mojego kolegi, który zmaga się teraz z ciężkimi problemami w relacji ze swoją dziewczyną, o pokój Boży w sercu i łaskę powstania po upadku

 62. Prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia Milenki z łysienia plackowatego, hashimoto, chorób autoimmunoglobicznych

 63. Proszę o modlitwe za mnie i mojego męża
  Dariusza o dar potomstwa tak bardzo chcemy zostać rodzicami już 4 lata czekamy na ten cud juz straciliśmy nadzieję że się wkońcu uda Bóg Zapłać Angelika i Dariusz

 64. Prośba O Modlitwe za Pana Piotra Siedlaczek chore oczy nosi kontakty prośba o modlitwe o przywrucenie pełnej wizji w oczach w imieniu pana jezusa chrystusa amen , żona Agnieszka Siedlaczek , dwie córki , jedna starsza druga sie dopiero urodziła noworodek prośba o modlitwe w imieniu pana jezusa chrystusa

 65. Prośba z poczty e-mail:
  Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus . Proszę o modlitwę za nas w czwartą rocznicę naszego ślubu. 18 06.2011. I dla mnie za powodzenie w nowej pracy. Monika i Wit Sałykowie

 66. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,

  proszę o modlitwę za mojego syna Darka – o łaski nawrócenia – Pan czyni w jego sercu porządki – mnie matce wydaje się po ludzku że za wolno- wiem trzeba pokory i cierpliwości dlatego tak bardzo się modlę za syna i proszę z serca o wsparcie modlitewne . Mam jeszcze jedno takie ludzkie pragnienie aby syn razem ze mną chodził do Kościoła…..

  Z całego serca Bóg zapłać

 67. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
  Proszę o modlitwę za mają mamę Halinę o jej zdrowie i nawrócenie i o moje dzieci.

 68. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej Urszuli: o zdrowie dla niej zarówno fizyczne jak i duchowe, żeby odnalazła siłę w modlitwie i podążała drogą wiary. Proszę o wsparcie modlitewne dla niej, by nie radząc sobie ze stresem nie kaleczyła się a swoje problemy zawierzyła Panu Bogu. Bóg zapłać.

 69. Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdania wszystkich egzaminów w nadchodzącej sesji. Czeka mnie 6 trudnych egzaminów. Bardzo proszę o siłę, wiarę, jasność umysłu, abym dał z siebie wszystko oraz abym się nie denerwował, ponieważ każdy egzamin to dla mnie bardzo duży stres. Z całego serca Bóg zapłać za każdą modlitwę

 70. Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdania wszystkich egzaminów w nadchodzącej sesji. Czeka mnie 6 bardzo trudnych egzaminów. Bardzo proszę o siłę, wiarę, jasność umysłu, abym dał z siebie wszystko oraz abym się nie denerwował, ponieważ każdy egzamin to dla mnie bardzo duży stres. Z całego serca Bóg zapłać za każdą modlitwę

 71. Proszę o modlitwę w intencji dziewczyny o imieniu Magda. Jest w bardzo złym stanie na drugim końcu Polski i prawdopodobnie podcina sobie żyły (poznałem ją przez internet i wysłała mi zdjęcie krwi. Wiem że to prawdziwe) Proszę o pokorną modlitwę do Jezusa / Matki Najświętszej / wstawienniczą.

 72. Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus
  intencja Kazimierz Kozina Polak
  Edmonton Alberta Canada
  kupił swojego tira samochód ciężarowy teraz ma mało pracy
  Tir zaparkowany pod domem a raty musi spłacać jeszcze dwa lata

 73. Za Wiolettę o uzdrowienie z ciężkich chorób i podniesienie na duchu: uwolnienie z lęku, niepokoju i depresji. Jezu, ufam Tobie!

 74. Prosze o modlitwe w intencji doswiadczenia Bożej Miłości i otwarcia sie na łaskę wiary dla córki Moniki,wypelnienie Woli Bozej w podejmowanych decyzjach zyciowych.

 75. ​Witam,

  Bardzo proszę o modlitwę za szybki powrót do zdrowia w pełni umysłowego i fiz​ycznego mojej mamy Urszuli Szumskiej po cięzkiej operacji.

  Bóg zapłać,
  Izabela Rula

 76. Bardzo proszę o modlitwę w intencji łaski wiary, siły, pokory, wytrwałości. W ostatnim czasie podupadłem na zdrowiu dlatego również proszę o modlitwę za moje zdrowie. Z całego serca serdeczne Bóg zapłać

  P.S. Księże Piotrze świetne kazania, uwielbiam je słuchać w każdą niedzielę 🙂

 77. Prosze o modlitwe za mnie i mojego meza DAriusza o dar macierzynstwa i dar ojcostwa tak dlugo staramy sie o dziecko prosimy o modlitwe za nas. Abym wkoncu zaszla w ciaze i urodzila zdrowe dziecko Amen

 78. Bardzo proszę o modlitwę, żeby Pan Bóg uzdrowił mnie z współuzależnienia, osamotnienia, lęku i depresji.
  Też proszę o modlitwę żebym spotkał kochającą żonę i potrafiłem być dobrym mężem i ojcem.

 79. O życie wieczne dla mojego taty, który zmarł 8 maja 2016,
  O wsparcie, siłę i spokój dla mamy.
  O rozeznanie drogi życia

 80. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
  Z serca proszę o modlitwę o dar rodzicielstwa.
  Niech Wam wszystkim Bóg błogosławi!

 81. Szczęść Boże

  Proszę o modlitwę w następujących intencjach;

  O zdrowie i długie lata życia oraz potrzebne łaski dla Rodziców Aliny i Zenona oraz Genowefy i Edwarda.

  O miłość odwzajemnioną dla Bogdana, aby znalazł dobrą żonę, z którą będzie mógł stworzyć szczęśliwą rodzinę oraz o potrzebne łaski dla niego i Bożą opiekę na każdy dzień.

  O Boże błogosławieństwo dla narzeczonych Moniki i Damiana, aby Jezus był obecny w ich codziennym życiu oraz by budowali swoją rodzinę na Nim. Niech ich wzajemna miłość z każdym dniem się pogłębiała.

  O potrzebne łaski dla nowożeńców Kamili i Dominika aby ich nowa rodzina była Bogiem silna i aby Jezus im błogosławił w każdym dniu ich wspólnego życia, a Maryja otaczała ich swoją opieką.

  W intencji Pauliny i Artura aby ich miłość małżeńska była coraz silniejsza, aby mieli zdrowe dzieci. Niech Jezus im błogosławi każdego dnia, a Matka Boża niech otacza ich opieką w dalszym wspólnym życiu.

  Bóg zapłać

 82. Kochana Matko dziekuje za wszystko.
  Bardzo prosze z calego serca w intencji Marka i mnie o umocnienie naszej relacji,milosc,radosc i zeby nikogo nie zranic.Bardzo prosze kochana Matko
  Dopomoz.Dziekuje.

 83. Proszę o modlitwę o niebo dla dusz w czyśćcu cierpiących a za ich wstawiennictwem o nawrócenie mojego męża i uratowanie małżeństwa i rodziny. Bóg zapłać. Małgorzata

 84. Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojej córki i odnalezienia przez nią właściwej drogi w życiu.

 85. prosze o łaske miłosci sławka bymiedzy nami było dobrze tak iak kiedys .kocham go pomuż nam błogosław nasze uczucie .byodezwał sie.opieke Bożą i łaski ducha sw.

 86. Bardzo proszę o modlitwę w intencji Jacka leżącego w ciężkim stanie w szpitalu, o cud powrotu do zdrowia i duchowe wsparcie dla jego żony i dzieci.

 87. Bardzo proszę o modlitwę w intencji Jacka leżącego w ciężkim stanie w szpitalu, o cud powrotu do zdrowia i duchowe wsparcie dla jego żony i dzieci.

 88. Proszę o zdrowie błogosławieństwo opiekę Bożą o odpuszczenie wszystkich win nawrócenie przemianę o uzdrowienie z ciężkiej choroby tętniaków rzekomych o pomyślny przebieg drugiego zabiegu koronarografii o powrót do zdrowia dla mojej mamy Barbary

 89. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny z prośbą o pozytywne zakończenie trudnych spraw zawodowych, żebyśmy mogli sprzedać nieruchomość spłacić nasze kredyty żeby w naszym życiu zapanowała radość oraz spokój o naszą przyszłość

 90. Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki . a dla drugiej córki o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o pomoc w życiu codziennym i zgodę w rodzinie prosi mama

 91. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny z prośbą o pozytywne zakończenie bardzo trudnych spraw zawodowych, żeby ponownie powróciła radość oraz spokój o naszą przyszłość

 92. Proszę o modlitwę w intencji Renaty i jej dzieci i pomyślne rozwiazanieproblemów mieszkaniowych i rodzinnych spowodowanych długami Józefa Karcz i licytacja mieszkania. BÓG ZAPŁAĆ

 93. O zdrowie i potrzebne łaski odalenie wszelkich chorób i wypelnienie sie woli Bożej dla mnie i odwage do jej wypelnienia i jej odnalezienia.

 94. O wyjście z choroby i powrót do zdrowia dla Wujka Stanisława oraz przebudzenie ze śpiączki. PROSZĘ także o zdrowie dla Anny i Elżbiety, która ma raka.

 95. Za mojego przyjaciela Marka i siłę i móc do pracy za granicą oraz o bezpieczeństwo podczas pobytu na ziemi brytyjskiej.
  W intencji młodych ludzi szczególnie za moich znajomych aby zawsze trawli przy Bogu i wypełniali Jego wolę.

 96. Prosimy o cud uzdrowienia z wady serca naszej 7 miesiecznej córeczki Wiktorii, którą czeka operacja.

 97. Proszę o wyzwolenie z nałogu alkoholowego mojego brata,o zdrowie i u i uzdrowienie dla całej rodziny oraz o Potrzebne łaski Ducha Świętego a bym dostał się do seminarium 35 plus w Krakowie .

 98. Panie Boże dziękuję Ci za wszystko i tak samo przepraszam za wszystkie moje grzechy i pokornie Cię błagam o łaskę zdrowia i prawidłowego rozwoju dla wnuczka Antoniego. Panie obdarz go spokojem, radością i mądrością i spraw aby wyrósł na mądrego i dobrego człowieka.

 99. Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, nałogów; oczyszczenie serc, uzdrowienie z bardzo poważnych chorób, pracowitość i dobroć serca dla Martynki i jej bliskich. Dziękuję za modlitwę.

 100. Proszę o modlitwę o potrzebne łaski dla mojej rodziny, Boże błogosławieństwo dla małżeństwa mojej córki oraz o możliwość pomocy finansowej dla moich dzieci.

 101. Błagam o ocalenie od samotności oraz o zdolność do dojrzałej miłości. Proszę także o nawrócenie, odnalezienie Boga i samego siebie przez osobę, którą kocham.

 102. Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, oczyszczenie serc, uzdrowienie oraz Błogosławieństwo Boże i uleczenie wzajemnych relacji Martyny i jej bliskich. Dziękuję.

 103. Panie jeśli mój narzeczony, po zerwaniu ze mną, jeszcze coś do mnie czuje, to rozpal ponownie jego serce. Jeśli nie, to pomóż mi o nim zapomnieć i podnieść się z tego rozstania. Proszę o łaskę miłości dla nas.

 104. Proszę o wstawiennictwo do Miłosiernego Pana Jezusa z prośbą o nawrócenie moich dzieci i wnuków, o dar pracy, by tej nigdy nie zabrakło dla moich dzieci i nas samych, o dar zdrowia dla całej rodziny. Proszę o łaskę. by moje rozpoczęte zamierzenie zawodowe w pełni i z sukcesem się rozwinęło ,żebym nie musiała martwić się o dzień jutrzejszy. Jezu Prowadź Nas. Jezu ufam Tobie . Ty się tym zajmij. Ty się o to zatroszcz

 105. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojego wnuczka Antosia, aby miał dobry kontakt wzrokowy, dobrze rozumiał rzeczywistość, nie miał agresji i stał się spokojnym, odważnym i mądrym chłopcem. Panie Jezu dotknij Antosia i uczyń cud uzdrowienia go. Bóg zapłać.

 106. Proszę Matko i Ojcze o szczęśliwe rozwiązanie mojej sprawy, wybacz moje słabości. Błagam Cię o pomoc, proszę o modlitwę za mnie w interwencji Panu Bogu wiadomej . Bóg zapłać

 107. Proszę o modlitwę o uratowanie związku Hanny i Piotra .By nie doszlo do rozwodu, by wróciła miłość i porozumienie.

 108. Bardzo proszę o modlitwę za moją mamę. Jest w bardzo złym stanie psychicznym, ale i fizycznie nie domaga. To wszystko jest za dużym ciężarem dla niej, żeby sama mogła sobie z tym poradzić. To są rzeczy , których bez pomocy Boga nie da się rozwiązać. Tego nie kupię jej za żadne pieniądze. Szczęść Boże… Niech Pan Bóg Ojcu błogosławi.

 109. Miłosierny Boże za wstawiennictwem Św.Jana Pawła II błagamy i prosimy o uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Zbigniewa oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.

 110. Gorąco proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Wioletty i Ryszarda oraz o nawrócenia i uzdrowienia Ryszarda oraz uzdrowienie dla Wioletty.

 111. Panie Boże! Proszę Cię ześlij Swą łaskę na mojego byłego chłopaka, aby do mnie wrócił. Aby odnalazł ścieżkę miłości do mnie. Wiem ze w głębi swojej duszy mnie bardzo mocno kocha, tak jak ja jego, ale się bardzo pogubił. Ześlij na niego swoją łaskę. Spraw aby do mnie wrócił i abyśmy byli razem do końca naszego ziemskiego bytu. Błagam Boże dopomóż! Wierzę w to że sprawisz ten cud! Panie Boże błagam!

 112. Boże błagam Cię uratuj nasze małżeństwo Marty i Bartosza, uwolnij męża od zniewoleń i działaniem złych duchów, przemień jego serce aby potrafił kochać swoją żonę.   

 113. Za podpowiedź naukowcom jak rozwiązać problem chorób nieuleczalnych i nowotworowych,aby mogli znaleźć klucz do ich otworzenia i wyrzucenie ich na zewnątrz i spalić aby nie powracały. Za moich synów:Artura i Marcina o powrót na drogę wiary, Boga do kościoła .Za sprawy sądowe z 2016 roku o odszkodowanie aby znalazły wreszcie się na wokandach i na salach sądowych z pozytywnym zakończeniem i moim zadośćuczynieniem za poniesione straty i śmierć synowej bez możliwości jej pożegnania żywej i pomocy wnukom

 114. Proszę o modlitwę o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.

 115. Proszę o modlitwę w intencji siostry Magdy, u której zdiagnozowano złośliwy nowotwór- chłoniaka węzłów chłonnych. Proszę o uzdrowienie i siły podczas chemioterapii.

 116. Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach.

  Panie Boże – obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie!

  Bóg zapłać wszystkim

  Grzegorz

 117. Boże mój, chcę odejść.. nie można żyć po to, aby cierpieć.. walczyć o każdy dzień.. nie chcę cierpieć.. mam do tego prawo..

 118. Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła a także poprawę warunków pracy dla nich.

 119. Proszę o modlitwe w intencji uzdrowienia mnie na duszy i ciele, o Boże błogosławieństwo, o Boże prowadzenie w pracy i dobre relacje, za wujka i ciocię o szybki powrót do zdrowia, o miłość o przyjaźń, oraz dziękuję za otrzymane już łaski.

 120. Gorąco proszę o pilną modlitwę w intencji szybkiego i szczęśliwego rozwiązania tak strasznie trudnej i ogromnie wyczerpującej psychicznie i fizycznie sprawy, z którą nie mogę sobie w żaden sposób poradzić, o łaskę spokoju wewnętrznego, a także o błogosławieństwo Boże w dalszych planach z tym związanych, by dobry Bóg pozwolił uratować moje zdrowie i marzenia dla dobra moich najbliższych, żeby podjęta decyzja nikogo nie skrzywdziła i żeby nie skończyło się to tym, czego się tak bardzo obawiam. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.

 121. Maryjo upros potrzebne mi laski abym dobrze odbudowala moje zycie, pomoz mi wyjsc z zachowan DDA i osiagnac madra samodzielnosc, Maryjo prowadz mnie.

 122. Proszę o modlitwę, abym poznał swoją drugą połówkę. Panie Boże wykańcza mnie ta samotność.
  Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę

 123. Panie Jezu pomóż mi aby mój wiekowy dom został wyremontowany przez Panią Katarzynę Dowbor, wszystko się leje i pomału wali.Jest zimny i nie wiem jak przetrwam kolejną zimę. lub spraw aby moja Apelacja w sądzie w Krakowie odbyła się z moim zadośćuczynienie spowodowanym przez truciznę przez żonę lekarza, która nawet nie jest pielęgniarką.Pomóż dobry Jezu. leki mnie bardzo obciążają kosztami lek spowodował rozmiękczenie moich mięśni stóp i nie mogę podjąć pracy aby dorobić do renty rodzinnej po alkoholiku.Daj podpowiedź naukowcowi z nieba, by wszystkie choroby nieuleczalne były wyleczone, abyśmy wszyscy którzy płaczą, dostali radość z uzdrowienia .Proszę Cię za moją rodzinę oddaloną od Boga, aby szybko do niego wróciła i daj ocieplenie stosunków ze mną.Proszę ulituj się nade mną Miłościwy mój Panie.
  Ewa Siepietowska Bóg Zapłać ks.za modlitwę z Panem Bogiem,

 124. W podzięce za wspaniały związek z Kamilą za nasze piękne spotkanie pełne zrozumienia i miłości,za wzajemne odczuwanie siebie ,duchowo, fizycznie ,psychicznie,emocjonalnie, intelektualnie.Za wspaniały związek za odwage w jego nawiązaniu za otwartość ,mądrość w naszym związku.Za siłe do walki,pozytywnych ludzi.Za dobre studia ,pracę,wspaniałych ludzi wokół siebie ,aniołów, za dobrych współpracowników i wspanaiłych przyjaciół.za wspaniałą bliskośc z Kamilą chęci do nauki ,samorozwoju i poznawania siebie.Za zdrowie i wspaniałe życie rodziców,za pokój.Za to .ze Bóg przenika i jest z Nami.za wszystkie okazje które się nadażają i je wykorzystuje .Bogu dzięki wielkie.
  Dominik

 125. Proszę o cudowne uzdrowienie mojej siostry Sylwii z choroby nowotworowej aby powróciła do zdrowia ,by mogła cieszyć się wychowaniem swej małej córeczki

 126. Proszę o modlitwę za moją mamę Anie, która jest w ciężkim stanie po operacji. Prosze o łaskę zdrowia dla niej i siłę wiary i nadziei dla mojej rodziny.

 127. Proszę o modlitwę, aby moje dzieci mogły spokojnie dorastać w domu rodzinnym, aby sąd i kuratorzy nie zkłócali ich spokoju. Bóg zapłać!

 128. Proszę o modlitwę za lekarzy, pielęgniarki, cały personel medyczny, rządzących, pracujących w sklepach i kierowców ciężarówek i kurierów oraz za ludzi odbywających kwarantannę domową i księży oraz biskupów – za siły, rozsądek i bezpieczeństwo. Oraz za moją rodzinę, aby – nas i wszystkich naszych bliskich a najlepiej wszystkich którzy mogą mieć problem z jego przeżyciem – wirus omijał szerokim łukiem. Oraz jeszcze za gospodarkę na Świecie i w Polsce – oby się nie posypały i abyśmy wszyscy mieli co do garnków zawsze włożyć.. Bóg zapłać!

 129. Proszę o modlitwę w intencji dobrych wyników badań oraz powrotu do zdrowia mojej mamy Barbary, która przebywa w szpitalu w stanie ciężkim. Bóg zapłać za modlitwę.

 130. Proszę o modlitwę w intencjach:
  1. O bezpieczeństwo w moim życiu.
  2. O ochronę przed koronawirusem.
  3. O światło Ducha św. w podejmowaniu decyzji.
  4. O fajną atmosferę w pracy i potrzebne łaski dla koleżanek z pracy.
  5. O miłość i przyjaźń.
  6. Za osoby Bogu wiadome.
  7. W intencjach w moim sercu.

 131. Proszę w intencji wszystkich osób z naszej rodziny, które nadużywają alkoholu, żeby poczuli wstręt do niego i sam widok alkoholu powodował w nich mdłości. Amen. Bóg zapłać.

 132. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojej żony Magdaleny, i o odejście jej od grzechu cudzołóstwa oraz od innego mężczyzny i powrót do męża i córeczki. Panie Jezu Ty się tym zajmij.
  Bóg zapłać

 133. Proszę o modlitwę w intencji łaski uzdrowienia dla chorej na nowotwór mamy Heleny, Błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

 134. Szczęść Boże,
  proszę o modlitwę o łaskę nieba dla ś.p. Heleny Słabickiej – najukochańszej Mamy i Żony. Bóg zapłać.

 135. Proszę o modlitwę za naszą dwu letnia córeczkę o łaske zdrowia żeby już nie chorowala o całkowite uzdrowienie jej serduszka o to żeby przybierala na wadze i o dalsza opieke Bożą. Bóg zapłać

 136. Proszę o właściwą drogę w moim życiu, o zdrowie i jeszcze raz zdrowie dla mojej mamy i moich bliskich w tym mojej siostrzenicy która być może będzie miała w swoim życiu ataki padaczka a ma dobie rok i 8 miesięcy.

 137. Jutro o godz. 6.3o będę sprawował Mszę św. modląc się w intencjach, które przesyłacie. Wiem, że pora dość wczesna, ale zachęcam – w miarę możliwości – do duchowej łączności i do przyjęcia Komunii św. duchowej.

 138. Bardzo proszę o modlitwę za mojego synka Bartusia aby Bóg wysłuchał moich modlitw, aby wyzdrowiał z choroby z którą się zmaga i aby czuwał nad nim całe życie, Bóg zapłać.

 139. Jezu Nasz Najdroższy Najukochanszy Najpiękniejsza Perełko Świata Błagamy Nieustannie Najpierw w Waszych Świętych Intencjach Dziękujemy za Wszystko co dla Nas Zrobiliście Ulituj się Nad Nami bo Żałujemy Staramy się Zadoscuczyniamy wyzadzone zło Jesteście Nasi I Tylko Nasi Nie oddamy Was Nikomu I Nigdy Wybaczcie Zabierzcie Wszystko co jest złe Bóg z Wami Kochany

 140. Bardzo gorąco proszę o pilną modlitwę w intencji szybkiego i szczęśliwego rozwiązania ogromnie wyczerpującej, trudnej i przykrej dla mnie sprawy, od której zależy przyszłość moja i mojej rodziny. O cud zmiany decyzji osoby, od której zależy ta sytuacja, a która mogła być spowodowana moim działaniem w dobrej wierze. O dobre kluczowe wybory lub inne szczęśliwe rozwiązanie pozwalające uratować moje plany i marzenia, na które tak ciężko i długo pracowałem. O łaskę spokoju wewnętrznego, przebaczenia sobie, zaufania Bogu i pogodzenia się z Jego wolą. Najserdeczniejsze Bóg zapłać za wszelką modlitwę.

 141. Proszę o modlitwę w intencji otrzymania łaski uwolnienia męża z węzłów grzechu, darów Ducha Św. dla niego, jego nawrócenia, skruszenia jego serca, aby nie złożył pozwu rozwodowego oraz uratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa i powrót męża do rodziny.

 142. Proszę o modlitwę w intencji Marii. Przez ostatnich kilka dni zmaga się z ciężkim covidowym zapaleniem płuc

 143. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mamy, która zmaga się z chorobą nowotworową. Za wszystkie modlitwy serdeczne Bóg zapłać 🙂

 144. O łaskę nieba i wieczne zbawienie dla śp. Marka. Niech Dobry Bóg da mu niebo i ukoi ból rodziny.
  Bóg zapłać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.