Wiele osób przy różnych okazjach prosi mnie o modlitwę. Wiem, że wielu z Was też ma takie doświadczenie. Postanowiłem więc na tym blogu stworzyć specjalne miejsce (patrz na górnym pasku), gdzie każdy, kto tylko zechce, będzie mógł (podpisując się lub anonimowo) zamieścić swoją intencję do naszej wspólnej modlitwy. W ten sposób na własnej skórze będziemy przekonywali się (głęboko w to wierzę), że słowa Jezusa o tym, iż otrzymamy wszystko, o co zgodnie prosimy Ojca w Jego Imię, nie są pustą obietnicą. Żeby się o tym przekonać, trzeba spróbować. A zatem zachęcam do wpisywania intencji i do wspólnej modlitwy.

2 komentarze do “

 • 20 czerwca 2013 o 3:16 pm
  Permalink

  To wspaniała propozycja ! Jeśli wszyscy (lub wielu ) będziemy się modlić, to wymodlimy. Musimy wierzyć zapewnieniom Chrystusa. Dziękuję i pozdrawiam.
  PS.
  Choć nie zawsze się wpisuję w komentarzach, to czytam z przyjemnością . Podziwiam i zgadzam się z Księdzem ! To co, że jest między nami spora różnica, jeśli chodzi o wiek. Myślę tak samo lub bardzo podobnie.
  A w kwestii owej „kobieciny”, która nie zrozumiała dobrze wychowanej dziewczyny, też się zgadzam z Księdzem. Boleję nad tym, że coraz częściej młodzi zapominają o ustępowaniu miejsca starszym. U nas, to znaczy w mojej okolicy, staje się to już niemal codziennością. Czyżby w szkołach i w rodzinach o tym nie mówiono ?
  „Pan Bóg już z nami nie wytrzymuje” – ja też tak myślę, tylko ja powiedziałam nieco inaczej: – Grad, nawałnice, powodzie – to milcząca rozmowa Boga z nami, to Jego reakcja na nasze zachowanie.
  – Przecież gejów i lesbijki też stworzył Pan Bóg, więc nie można ich potępiać ! – powiedziała jedna ze znanych mi osób. – To też ludzie !
  Tak, to też ludzie, ale ci ludzie nie pracują nad sobą, nad swoim postępowaniem i myśleniem. Zapomnieli o korzystaniu z daru, jakim jest rozum ?

  Odpowiedz
 • 6 lipca 2013 o 9:46 pm
  Permalink

  Ciesze sie ze znalazlem twoja strone, teraz jestem tu stalym gosciem, tylko troche ciezko bylo ja znalezc w wyszukiwarce na podana fraze, trzeba ja lepiej wypozycjonowac. Podepnij sobie ja do systemu wymiany linkow i masz pozycjonowanie za darmo, ruch powinienen ci wzrosnac kilkakrotnie jak wbijesz sie na pierwsza strone googla.
  Wpisz sobie w google – seo stronka z seo poradami – tu jest wszystko opisane, napewno ci sie przyda
  pozdro

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.