Niech taki na razie zostanie…

Szczęść Boże, witam Was w to środowe przedpołudnie. Środa to dzień szczególnie poświęcony św. Józefowi, więc niech On wspiera nas w naszych pracach.

Ci z Was, którzy zaglądają tu nieco częściej zapewne zauważyli, że blog się zmienia. Niemal codziennie inny motyw czyli wygląd bloga. Jednym podoba się taki, innym inny. Ja też mam wiele różnych wizji tego, jak chciałbym, żeby wyglądał, ale niestety – możliwości ustawień są tu dość ograniczone. Póki co, udało się trafić na taki, który wydaje mi się najbardziej optymalny. I na razie niech taki zostanie.

Jeśli chodzi o treść to oczywiście nadal pierwsze miejsce przyznajemy tu rozważaniom Ewangelii za dnia (w  formie pisanej i czasem w formie audio). Jeśli mogę do czegoś zachęcić, to zachęcam do komentowania tych rozważań. Ani ja, ani żaden inny ksiądz czy biskup nie mamy monopolu na komentowanie Słowa Bożego. Duch Święty może posługiwać się w tej materii każdym z nas. Dlatego Wasze komentarze – dobrze, by były krótkie i rzeczowe, bo z doświadczenia wiem, że długie teksty czytają tylko nieliczni – mogą komuś pomóc na jego ścieżce do Boga. Zachęcam do takiego wzajemnego dzielenia się Słowem.

Serdecznie pozdrawiam i wracam do wykładów dla naszych przednowicjuszy, których – jak zwykle zresztą – polecam Waszej modlitwie.

***

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.