Bitwa każdego młodego mężczyzny…

Chyba jeszcze nigdy nie czytałem książki, która w tak odważny i bezpośredni sposób dotykałaby problemów ludzkiej seksualności: pornografii, masturbacji, erotycznych fantazji czy nieczystych pragnień. Żyjemy w świecie nafaszerowanym bodźcami pobudzającymi nasze zmysły, więc nic dziwnego, że wielu ma dziś z tym problem. Na pewno jednak nie jest tak, że nic się nie da z tym zrobić.

Książka pt. ,,Bitwa każdego młodego mężczyzny” w kompetentny sposób pomaga spojrzeć na czystość jako na dar od Boga i na zadanie, a jednocześnie podsuwa czytelnikowi rozwiązania, dzięki którym można rozprawić się z nieczystością raz na zawsze. Trzeba tylko wiedzieć jak. Autorzy książki dobrze to wiedzą i dzielą się z nami swoim doświadczeniem.

Polecam tę książkę. Sam przeczytałem ją w trzy wieczory. Polecam szczególnie tym, którzy w nieczystości zabrnęli już tak daleko, że nie wierzą w sens walki i w swoje zwycięstwo. I polecam tym wszystkim, którzy – skosztowawszy już kiedyś zakazanego owocu – teraz próbują znaleźć drogę wyjścia z tego diabelskiego labiryntu. Wyjście jest i ta książka pomaga je odnaleźć. Polecam…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.