Modlitwa potrzebna od zaraz…

Moje przenosiny stały się faktem. Dlatego właśnie – idąc za sugestią i namową kilku moich znajomych z Wieczystej – postanowiłem poszerzyć bloga o kolejną zakładkę. Tym razem o zakładkę ,,Mój kalendarz” (patrz. pierwsza pozycja na pasku powyżej). Odpowiadając na prośbę wspomnianych osób sukcesywnie będę wpisywał tutaj różne ważne wydarzenia, w których będę uczestniczył.

Zastanawiałem się długo nad taką formą komunikowania się i informowania o swoich duszpasterskich aktywnościach. I choć miałem nieco wątpliwości, przekonał mnie argument jednego z Przyjaciół: ,,Piotrek, znając Twoje plany – powiedział niedawno – będziemy mogli wcześniej wszystkie te Twoje akcje i wyjazdy polecać Bogu w modlitwach.”

Rzeczywiście – modlitewne zaplecze jest mi potrzebne. Z taką właśnie intencją i z taką nadzieją wpisuję dzisiaj w Mój kalendarz kilka pierwszych dat i wydarzeń, w których będę brał udział. Modlitwa potrzebna od zaraz. Szczególnie proszę o modlitwę za tych, z którymi w ramach rekolekcji będę dzielił się już niebawem moim doświadczeniem Pana Boga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.