ŚDM trwa nadal…

Nie wiem, jak jest w innych diecezjach, ale w Krakowie Światowe Dni Młodzieży trwają nadal. Trudno się dziwić, mamy przecież biskupa Ryszarda 🙂 (czyt. Grzegorza Rysia). Spotkania ŚDM nie są u nas bynajmniej jakimś sztucznie podtrzymywanym tworem, są pragnieniem wypływającym z serc młodzieży i ich pasterzy.

Wczorajsze spotkanie (a będą jeszcze kolejne) zgromadziło na krakowskiej Tauron Arenie rzesze młodych. Wszystko rozpoczęło się od ewangelizacyjnego koncertu. Później były świadectwa, wspomnienia, podziękowania… A na koniec Eucharystia pod przewodnictwem księdza Kardynała, z płomiennym i zapalającym serca (jak zawsze) kazaniem wspomnianego biskupa Grzegorza.

To czas radości, czas chwały. Wczorajsze spotkanie już za nami, ale 13 listopada 2016 o godz. 17.00 kolejne. Również w Tauron Arenie – będziemy uczestniczyć w transmitowanym na żywo przez TVP1 koncercie „Bóg liczy na Ciebie!”. A już 26 listopada 2016 o godz. 16.30 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach rozpoczniemy kolejny cykl rekolekcji „Ogień dla nas i całego świata”. Tym razem cykl poświęcony będzie siedmiu darom Ducha Świętego. Na wszystkie wydarzenia WSTĘP oczywiście WOLNY.

imgp2902

imgp2905

imgp2910

imgp2912

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.